Fizjoterapia
„Wspaniały gabinet masażu z profesjonalną obsługą.”
Same piątki — nie dlatego, że prosimy o dobre oceny, ale dlatego, że zależy nam na każdym pacjencie.
„Wspaniały gabinet masażu z profesjonalną obsługą.”
„Masaż pomógł złagodzić ból i napięcie przy rwie kulszowej. Skuteczna pomoc jaką uzyskałem w tym gabinecie skłoniła mnie do kontynuacji rehabilitacji. Przez ponad pół roku borykałem się z bólem prawego barku, łopatki, zębatego przedniego i tricepsa oraz brakiem siły w prawej ręce. Trafiłem do Pani Izy (wcześniej bezskutecznie korzystałem z kilku innych gabinetów fizjoterapii) i po kilku wizytach nastąpiła spektakularna poprawa - ból minął, znacząco poprawiła się mobilność stawów i szyi, a co najważniejsze wraca siła w prawej ręce. Z pełną świadomością mogę polecić ten gabinet wszystkim, którzy borykają się z podobnymi do moich problemami z kręgosłupem.”
„Świetne miejsce, pani Iza własnymi rękami czyni cuda. Polecam”
„Pani Patrycja jest bardzo profesjonalna, empatyczna i zaangażowana w swoją pracę. Wszystko dokładnie wyjaśnia, dobiera ćwiczenia indywidualnie do problemu i tworzy bardzo przyjazną atmosferę.”
„Pełne zadowolenie , profesjonalne podejście, efektywność i dbałość o podopiecznego. Polecam z czystym sumieniem. Paweł B.”
„Super masaż, gorąco polecam. Odprężający i rozluźniający 😃”
„Kilka tygodni bolał mnie bark aż postanowiłem skorzystać z pomocy Fizjoterapeuty. Po pierwszej wizycie mogłem wkońcu normalnie funkcjonować a po drugiej wróciłem do pełnych treningów na Siłowni. Polecam 10/10”
„Bardzo polecam. Bolał mnie prawy bark od złego ułożenia ręki podczas spania (chodzę na boks więc bark mógł być też przeciążony). Po trzech miesiącach pobolewania udałem się do Izy Smolarskiej, która na pierwszym spotkaniu udrożniła wiązadła i uaktywniła mięśnie a na drugim dokończyła i jeszcze położyła bańki. Naprawdę wszystko przeszło. Miejsce na wjeździe do Góry Kalwarii, czyste, schludne, bardzo dużo wolnych miejsc parkingowych.”
Rezerwacja online przez Booksy — szybko i bez czekania na oddzwonienie.